Mandana In Red

پارس آنلاين، دريچه ای به دنيای ديجيتال!

به عنوان يک نويسنده شعارهای تبليغاتی من اين شعار رو بهترين شعار تبليغاتی قرن در ايران انتخاب می کنم.برای اينکه شما هم با بنده همراه و هم نظر بشين در اينجا يک کارگاه آموزشی مفت و مجانی براتون تشکيل می دم که با حرفه تبليغات هم بيشتر آشنا بشين.

شعار خوب شعاری هست که شما رو خيلی خوب به مخاطب بشناسونه،‌ سريع و مفيد و مختصر، و در اون از هرگونه اغراق و خالی بندی هم اجتناب شده باشه. اين شعار هم نمونه بسيار خوب همين نکته است. چرا؟ ... توجه شما رو به معنی واژه « دريچه » جلب می کنم. در لغت نامه دهخدا آمده : « دريچه = سوراخی که در بام خانه و ديوار جهت روشنايی نهند. روزن. روزنه...»

خوب اين سرويسی هم که پارس آنلاين داره می ده از يک سوراخ به دنيای ديجيتال هم بيشتر نيست ديگه. سوراخی که با وزيدن نخستين باد پائيزی با دوتا برگ چنار (‌ و چه بسا ۳ تا برگ نارون ) مسدود می شه. اگرنه که حداقل وب لاگ خودتو می تونستی بدون استفاده از بعضی راهها!!! ببينی! اين راه دسترسی به اينترنت که اينقدر تنگ و باريکه الحق و الانصاف همون دريچه است که در شعارشون هم بهش اشاره شده نه در و دروازه. ولی اگه من جای مديران پارس آنلاين باشم افتخار تشويق يوزرهای محترمم رو به افزايش سواد انفورماتيکشون رو هم در شعار ديگری اعلام می کنم، چون با اين روشی که درپيش گرفتن به زودی هرچی وبلاگ نويس ادبی و هنری و طنز و زندگی و عمومی و پزشکی و زيست محيطی و عارفانه و عاشقانه و غيره است تبديل به بزرگترين هکرهای دنيا می شن.

توانا بود هر که دانا بود

ماندانا

   + Mandana In Red ; ٥:٢٠ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٠ امرداد ،۱۳۸٢
    پيام هاي ديگران ()

آيا به سازمان تجارت جهانی اجازه پيوستن به خود را بدهيم يا ندهيم؟

آيا به سازمان تجارت جهانی اجازه پيوستن به خود را بدهيم يا ندهيم؟فنيقی ها پول رو اختراع کردند و غربی های امروزی سازمان تجارت جهانی را ولی اگر فکر می کنن که توی دنيای امروز به مبادله چند تن قهوه و گوشت و گندم و چندتا پيت نفت و چهارتا ماشين و کارخونه و نرم افزار می گن تجارت زهی خيال باطل! بيان وب لاگ منو بخونن ببينن اگه يک دونه از اين بازارهای تجاری اون هم در اين سطح وسيع توی کشورشون وجود داره رزومه بفرستن و فرم پرکنن شايد بعد از تحميل کليه شرايط و قوانينمون طی پنج دوره پنج قرنی سازمان عريض و طويل تجارت جهانيشونو به عنوان زيرمجموعه بخش سنتی تجارتمون قبول کرديم.

۱- خريد و فروش انواع کليه و کبد و ساير اعضای بدن.

۲- خريد و فروش نوزاد، تحويل در مبدا (‌بيمارستان) يا مقصد (ناکجاآباد).

۳- خريد و فروش دختران ( اين نکته رو يادآوری کنم که ما همون تجار محترمی هستيم که می گيم «مادرمون رو هم می فروشيم ولی يک قيمتی روش می گذاريم که کسی نخره»‌! حالا اگه توی اين چندسال اخير يک دری به تخته خورده و نمی دونيم چه جوری شيخ نشين های جنوب خليج فارس اينقدر پولدار شدن که هرچی قيمت رو بالا می بريم باز هم ميل ريگ خريد می کنن ديگه به ما چه)

۴- خريد و فروش انواع آثار باستانی و زيرخاکی که اتفاقا اين روزها رونق خاصی به منطقه ظاهرا آزاد تجاری جيرفت داده.

۵- خريد و فروش انواع پرنده های شکاری و ساير گونه های حفاظت شده (اون هم درست وسط ميدون تجريش)

۶- خريد و فروش انواع پرسش و پاسخ و تست کنکور دانشگاهها.

۷- خريد و فروش انواع شرف و وجدان و انسانيت و عاطفه و ....

خوب از اونجايی که عدد هفت عدد مقدسی برای ما شرقی هاست و برای اينکه ديگه غربی ها رو بيش از اين خجالت ندم به همين موارد بسنده می کنم وگرنه که تا فردا صبح من بايد بگم و شما مخاطبان محترم سينه بزنين.

ماندانا

 

 

   + Mandana In Red ; ٩:٢٤ ‎ب.ظ ; جمعه ۳ امرداد ،۱۳۸٢
    پيام هاي ديگران ()