Mandana In Red

برای معلم های خوبم

من روز معلم رو دوست دارم. امسال هم مثل پارسال برای همه شون - اونهایی که ایمیل ازشون داشتم - تبریک گفتم. به یکی دوتایی هم باید تلفن کنم. کسانی که ازشون به عنوان معلم یاد می کنم لزوما سرکلاس به من چیزی یاد نداده ان. اونهایی که سرکلاسشون نشسته ام و درهای بزرگی رو به روی من بازکرده اند و می کنند کوههایی هستن که برای ابد تکیه ام به اونهاست.

 خواهر خوبم. ای همیشه معلم ریاضی و فیزیک من. کاش اینقدر برات انشا نوشته باشم که جبران گوشه ای از زحماتت شده باشه. اگه من هوش و پشتکار تو رو داشتم چقدر خوب بود.

شهرزاد که ورودم به دنیای کار با آموزش ها و پشتیبانی های اون شروع شد. منشی گری و سایر چیزهایی که شهرزاد بهم یاد داده خیلی جاها بیش از لیسانسم به دردم خورده. وقتی کار گرافیک رو شروع کردم تنها چیزی که به سرعت منو از بقیه همکارهای بزرگتر و باسابقه ترم متمایز کرد و باعث شد پیشنهاد مدیریت آتلیه به من داده بشه مهارت هایی بود که در طول کار منشی گری و در کنار درس دانشگاه یادگرفته بودم. ازش به خاطر همه زحمت هاش ممنونم. از روز اول بهم سخت گرفت، ولی خیلی زود توانایی هایی به دست آوردم که خودم هم باورم نمی شد. می گفت اگه بهت سخت می گیرم برای اینه که می خوام همیشه موفق باشی، بعد هم پدرت تو آورده اینجا و سپرده به من که زیر دست خودش و با استانداردهایی که قبول داره کار یاد بگیری، من هم در برابرش مسئولم. شهرزاد عزیزم، برای همه محبت ها، زحمت ها، صبوری ها و آینده نگری هات سپاسگزارم. همین الان هم که دارم این مطلب رو می نویسم مدیون تو هستم که تایپ کردن رو یادم دادی. یاد اون روزها هم به خیر که چقدر بهمون خوش می گذشت، چقدر به کارآموزهایی که می اومدن دفتر می خندیدیم، چقدر از دست علی آقا حرص می خوردی و یاد اون نیمروی بدون روغن هم که هرگز فراموش نمی شه.

نوید که ایزد پشتیبان دانشجوهای آی تی و تازه قدم گذاشتگان در راه تحلیل سیستمه. روز و شب و نصفه شب و روز کاری و تعطیلی و ... اگه تو نبودی واقعا یه جاهایی نمی دونم چه اتفاقی برام می افتاد. درود بر اخلاق خوبت خدایگان UML !

رضا که اصلا رئیس بزرگه. تجسم زئوس نشسته برفراز المپ. چیزی که می خوام بگم در کلام نمی گنجه، فقط همین که به شدت ماهی! خیلی مخلصیم خوش تیپ! و البته آماده برای کمک به حمل اسلحه و سایر لوازم پینت بال!

و البته استادان با واسطه ام؛ از فردوسی، سعدی، حافظ، مولانا تا سعیدی سیرجانی و مهرداد بهار نازنین.

ماندانا

   + Mandana In Red ; ۱:٥٧ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٢ اردیبهشت ،۱۳۸٦
    پيام هاي ديگران ()