و اما فرامرز اصلانی...

خر تو خر مال پنج دقيقه مونه!

توی راديو صدای فرامرز اصلانی-جونم- رو پخش می کنن، روی اينترنت سايتش فيلتر شده. حالا توی سايتش چيزی هم نداره ها... فقط چندتا دونه عکس از خودش هست بدون حضور هيچ زنی از نوع پوشيده يا نپوشيده - خوشبختانه البته! اگه بود که من با وجود اينکه اصلا حسود نيستم دق می کردم- و روی جلد آلبومهاش و متن يکی دوتا از ترانه هاش به دست خط زيبا و مبارک شخص شخيصشون و يه بيوگرافی.

همه اش دارم فکر می کنم توی اين شرايط اگه يه وقت بلند شه بياد ايران توی مهرآباد می گيرن می برنش دادگاه که جنابعالی همون جرثومه فسادی -زبونم لال زبونم لال- هستين که سايتتون رو با کلی زحمت و خرج از کيسه بيت المال فيلتر کرديم، يا با عزت و احترام جلوش خم و راست می شن و می گن شما همون هنرمند بزرگی هستين که هر روز ميليونها تهرانی ـ آخه صدای نازنينش از راديو پيام پخش می شه- از هنر بی مانندتون بهره مند و محظوظ می شن... من با توجه با سابقه خودمون فکر می کنم که برخورد در فرودگاه از نوع اول باشه و دور از جونش دور از جونش بعد از هزار و دويست سال از نوع دوم! مخالفان و موافقان می تونن همه با هم دست بلند کنن تا رای بگيريم.

ماندانا

ولی من اقرار می کنم که از فيلتر شدن سايتش بسی خوشوقتم. حالا ديگه رقبای کمتری می تونن برن عکسهای اين مرد جذاب قرن رو نگاه کنن. بی مروت فقط خوش قيافه که نيست آخه،‌ خوش تیپ و خوش پوش هست، با شخصيت هست، خوش صدا هست، خدای گيتار هست، آخر ترانه سرائيدن هست، خيلی هم باسواد تشريف داره. فکر کنم خدا اين موجود رو عصر پنج شنبه خلق کرده، نصف روز خوش خوشک کار کرده بوده و ظهر اومده خونه ناهار رو زده و تخت خوابيده و عصر بلند شده چائی شو خورده و سر وقت و حوصله و دقت و ذوق اين بشر رو آفريده و همه چيز هم بهش داده الا فيلترشکن. بالاخره هيچکس کامل نيست ديگه.

/ 4 نظر / 2 بازدید
yassi

:)

يكي از علي هاي دنيا

غلط نكنم اين فرامرز اصلاني اومده ايران و صداشو در نمياري راستشو بگو كجا قايمش كردي؟؟؟؟ هان؟؟

حسام الدین

ماندانا جان. با درود و شادباش. بابا من هر وقت توی ماشين توی نوارها دنبال يک نوار باحل می گردم وقتی دستم به نواری که تو برام ظبط کردی می خوره يادش می افتم. آره روش نوشته بودی جناب آقای فرامز اصلانی. الان هم که می بينم کلی قربون صدقه ايشان رفتی. بابا بسه ديگه کشتی خودتو. من که متاسفانه هنوز در دوران جاهلیت به سر می برم و نمی دانم کخ ایشان چه بودند و چه کردند و چه می کنند ولی ون من حالا اگه کار جدید ازش داری خبرم کن. راستی من بهت بدهکارما. يادت نره. يه چيز ديگه اگه دوست داری اعضای شریف بدنت را اهداء کنی يه سر به صفحه من بزن. تو را خدانگهدار

حسام الدین

با درود دوباره. آقای فرامرز اصلانی آدم خوبيه و درک و فهم من از او هم براساس همون يک کاستی است که به من دادی. ولی منتظر کاست های جديدتری از ايشان هستم تا بتوانم بيشتر در مورد سوالت قضاوت کنم. راستی چرا مطالبت رو به روزتر نمی کنی ؟؟؟؟؟؟