فهرست من برای بازی با او

این پست اختصاص داره به فهرست مدعوین من برای شرکت در مهمانی «او». اونهایی که قلبشون و قلمشون رو دوست دارم. اونهایی که می دونم تجربه تازه ای به جمع اضافه می کنن.

۱ - سرباز زمین. حمیدرضا میرزاده. می دونم دکتر معطری دعوتش کرده ولی من نمی تونم توی لیستم نیارمش. یه جمع خوب بدون حمیدرضا خیلی چیزها کم داره. صاف و محکم و آروم و رفیق.

۲ - امیرنامه. امیر شعبانپور. می شه یه فیلسوف جوون خوش تیپ خوش اخلاق رو دعوت نکرد؟ تنها فیلسوفی که از برج عاج پائین اومده و تعلیف رو به تالیف ترجیح می ده.

۳ - مهیار علیزاده. این فرشته نجات دوست داشتنی که در شیطنت شیطون رو صد هیچ برده. نه تنها من، که ایمان دارم شنگول خان هم از نبودن مهیار در این جمع به شدت غصه دار می شه. بنابراین حتما دعوتش می کنم.

۴ - تله کابین. علیرضا بهمن پور. یک سبز رومانتیک. کسی که منو از نوشتن صدها مطلب ناب محروم کرد! خودش می دونه چه جوری! وقتی هم این جمله رو بخونه غش غش خواهد خندید. می دونم.

۵ - همنهاد. فرداد دولتشاهی. کاشف چهره های جدید و کریستف کلمب بلاگستان. وبلاگش چهارراه حوادث بلاگستانه و خودش منبع انرژی وبلاگ نویس ها. عین وجدان بیدار مواظبه که کسی دست از نوشتن برنداره.

۶ - هفت رنگ. محمدرضا. اینقدر روحیاتش شبیه خودمه که گاهی موقع خوندن وبلاگش احساس می کنم خودم این حرفها رو نوشته ام. منو به شدت یاد خودم می اندازه. پیش خودم بهش لقب ماندانا این رد پریم رو داده ام.

۷ - دفتر یادداشت. سمیرا فراهانی. همیشه تحسینش کرده ام. یه دختر استثنایی که قدر خودش رو نمی دونه. سمیرا رو هم دکتر معطری دعوت کرده، ولی سمیرا همیشه جایگاه خاص خودش رو داره. سمیرا حذف شدنی نیست. خاطره اون شب توی بیابون خوابیدنش رو کاش بنویسه.

۸ - طراحی با طبیعت. ن ن. کاش توی هر محله تهران یک دختر مثل ن ن پیدا می شد که شهامت داشته باشه برای اعتراض به مرگ فلامینگوها تجمع راه بندازه. چی می شد!

۹ - مسافر. مهدی آرا. یه سبز مغزپسته ای احساساتی که هرچی بی سروصداست با مرامه! رب النوع خوش قلبی و معرفت با قلمی ادبی و ناب.

۱۰ - دفتر تجربه ها. سارا باقری. برای شناختن سارا فقط باید وبلاگش رو خوند. معاشرت فایده چندانی نداره. توی وبلاگش خیلی سریعتر به عمق افکارش می رسی.

۱۱ - مهتاب شب. سعید سعیدی. رکاب زن خستگی ناپذیری که برای جمع کردن امضا و جلوگیری از آب گیری سد سیوند فکر کنم نصف ایران رو با دوچرخه سفر کرد. میراث دار حقیقی کوروش. الان هم که در راه قونیه است. هرکجا هست خدایا به سلامت دارش.

۱۲ - نور شب. حامد میرزا خلیل. پایه ثابت هرگونه تجمع و اعتراض و حرکت. یک موجود پرانرژی، باانگیزه، پیگیر و مستقل. از اونهایی که آهسته و پیوسته می رن و می رسن. گاهی دلم می خواد این خصوصیتش رو ازش قرض بگیرم. دمش گرم.

۱۳ - پیامبر مجازی. مهدی سلیمانی. دوست تازه بلاگر شده ما که چقدر حیف می بود اگر به مقاومت در برابر وبلاگ نویسی ادامه می داد. اولین پیامبری که رسانه الکترونیکی رو برای گسترش حرفهاش انتخاب کرد. اسم وبلاگش خیلی پست مدرنه.

الان دیگه از خستگی چشمهام باز نمی شه. فردا این فهرست رو چک می کنم که عزیزی از قلم نیفتاده باشه.

ماندانا

/ 53 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرداد دولتشاهي

Jaleh

امیدوارم خوب باشی.. خیلی وقته چیزی ننوشتی..

ماندانا این رد

برای ژاله: مرسی خوبم. برای فرداد: از سرزدنت ممنونم و خوشحال. برای محمدرضا: چندکرایه اش می کنی؟ سرقفلیش بالاست ها!

سرباز زمين

نگران شدم از اينکه چيز جديدی ننوشتی! باشه قول ميدم درباره او بنويسم!!

alireza7sale

salam......che webloge khoobi dari va che dostaye khoobtari....moafagh bahsii.....be man hams ar bezanin..age az karikatorham khooshet nayoomad...neveshtehamo bekhoon....

hamid r

همراه شو عزیز همراه شو عزیز تنها نمان به در کین درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمی شود.

سلام ماندانا جان شما را به جشن وبلاگي تولد ديده بان عزيز محيط زيست ايران - مژگان جمشيدي - دعوت مي كنم.

مسافر

هرچه می گوييم چی شده لعنتی به چرخ روزگار ميفرستی و آهی می کشی که گفته تو باید همه چرخ روزگار را بچرخانی کوله بارت را ببند ایمن بار با هم به سفر می رویم