خود شکن، آئينه شکستن خطاست

توی این جامعه معمولی و خاکستری متمایل به سیاه، در زمانی که قرنها از عصر طلایی و دوران قهرمان ها دور دور دور شده ایم، در دوران حرف مفت زنهای بی وجود سواستفاده چی کذاب، هنوز هستن کسانی که قدرت و عظمت خدایان المپ و مهربانی دستان خدابانوان رو برات زنده می کنن. در واژه نامه قلب من، سالهاست که در برابر واژه قهرمان نوشته شده: آتش نشان؛ و در برابر واژه فرشته نجات این واژه حک شده: تکنسین اورژانس. این تجربه منه، دیدگاه من و اعتقاد من. ولی از پلیس، به خصوص پلیس زن، تا دلتون بخواد بدم میاد. ریشه این نفرت هم در تجربه هامه.

ماندانا

/ 30 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شنگول خان

خدا جون غش کردم از خنده.. ديگه اينجوريش را نديده بودم بيان تو وبلاگ شماره تلفن بدهند.

فرداد دولتشاهی

شنگول خان! كاش يه ذره از شجاعت و صداقت مژگان جمشيدي در وجود تو بود ... دست كم يه ذره از هوش او را يدك مي كشيدي تا اينقدر تابلو نام خود را زير شنگول و مادر بزرگ مش حسن و اصغر آقا قاطر فروش و آمريكا و بي نام و ... پنهون نمي كردي. شما اگر واقعاً صادق بوديد و فقط آن طور كه ادعا مي كنيد هدفتان آگاهي بخشي است ... بهتر بود به جاي فحاشي و ليچار بستن و تهمت زدن سكوت مي كرديد و كار نگارشی خود را در وبلاگتان ادامه مي داديد تا جنجال گران خود خاموش شوند ... اما شما نشان داديد كه اصلاً دوست داريد كه جنجال درست كنيد ... پيوسته در وبلاگها مي گرديد ببينيد مي توانيد سوژه اي براي جنجال پيدا كنيد! واقعاً من نگران درس و مشق شما در بريتانيا هستم!

فرداد دولتشاهی - همنهاد

به ماندانا: با پيشنهادت موافقم و البته پايه

محمدرضا

آقا فرداد اشتباه گرفتی شنگول رو ها! بنده MAC Address مادِر بُرد کامپیوتر ایشون و شرکتی که باهاش به اینترنت متصل می شن،آی پی ایشون در شبکه و... رو هم دارم.شنگول خان بچه ی تهرانه و...بقیه رو به صاحب وبلاگ گفتم!خانم آیینه چیان در جریانند خواهش می کنم مسائل رو قاطی نکنید این کلاف به اندازه ی کافی پیچیده شده حمید وعلی کنکوری که بی خیال شدن شماهم دندون رو جیگر بذار جیگرم! پرونده ها همه پیش من بازه! منتهی دموکراسی و لیبرالیسمه دیگه کاری به کار کسی ندارم.ودر ضمن به واسطه ی شغلم که امنیت شبکه ست تعهد دادم که دخالتی در حوزه ی شخصی دیگران نکنم ودر آخر این که «حفظ آبروی یک شخص حرمتی بالاتر از خانه ی خدا دارد» مخلص و زمین خورده همه بچه های بلاگستان Mamrizzio Extra Crazy

فرداد دولتشاهی - همنهاد

محمدرضا جان گرفتی ما رو؟! جناب لطيف خودشان اعلام کردند که برای سير و سفر در ايران به سر می برند و حتا با بعضی از دوستان در تهران قرار ملاقات گذاشته اند!! يعنی به شما نگفته است

محمدرضا

لطف بفرمایید جناب دولتشاهی از خانم آیینه چیان سئوال کنید آمار واطلاعات من مو لای درزش نمی ره!

داريوش

سرکار خانم آئينه چيان : سلام . من تازه عضو جبهه سبز شده بودم که ابتدا همه چيز به حالت رکود درآمد و بعد از مدتی هم بيانيه خروج صادر شد . تابه حال چندين ايميل به سايت و آدرس های اعضا فرستاده ام ولی همه بی پاسخ مانده اند . سوالم : آيا اعضای محترمی که بيانيه را امضا کرده بودند در يک تشکل جديد گرد هم آمده اند ؟ و آيا جبهه سبز اکنون ديگر وجود خارجی ندارد؟ بسيار عذر می خواهم که اينجا مزاحم شدم . لطفا چنانچه امکان دارد بالای همين کامنت پاسخ دهيد . متشکرم وموفق باشيد.

ماندانا اين رد

برای داريوش: هنوز سازمانی نداریم ولی سازمان دهی داریم و فعالیت هم می کنیم. شما با همون تلفن های قديمی می تونين با بچه ها تماس بگيرين و خبرهای دقيق بگيرين و حتی توی برنامه ها شرکت کنين. ما توی درخت کاری پارسال - بعد از خروج - نشون داديم که سازمان دهی داشتن مهم تر از سازمان داشتنه. ما با پلاکارد داوطلبان سبز ايران در درخت کاری شرکت کرديم و خیلی هم برنامه خوب و مرتبی داشتیم. عین هرسال!

داريوش

سلام . بسيار سپاسگزارم از پاسخ سريع و جامع شما . سبز باشيد و برقرار .