يه سوزن به خودت بزن،‌ يه بيل مکانيکی به رئيس سازمان حفاظت از محيط زيست!

ولی دوستان سبز من، الان فکر نمی کنید که ای کاش یه گروه روی یاهو یا جی میل داشتیم که همه خودی ها! توش عضو بودیم و برای هماهنگی تجمع دوشنبه راحت تر در تماس بودیم و از این وبلاگ به اون وبلاگ آواره نمی شدیم؟ و تازه خیلی محاسن دیگه هم داشت این نوع ارتباط! کاش همون موقع این گروه رو جدی گرفته بودیم! بازم ضرر رو هرجا بگیریم منفعته. البته گرگ خاکستری یه دونه بهترش رو داره. پیشنهاد می کنم به اون بپیوندین.

ماندانا

من نمی فهمم این چه اسمیه - گرگ خاکستری - که برادر ما واسه وبلاگش انتخاب کرده. نمی گه من نصفه شبی تک تنها نشستم دارم وبلاگ می نویسم یادش هم که بیافتم از ترس پس می افتم؛ چه برسه به اینکه بخوام تایپش کنم و ویژوال افکت هم بهش بدم! از مخوفیت یه چیزی تو مایه های راسپوتین و دراکولا و ایناست. الان احساس می کنم سرمو که برگردونم یه گرگ گنده بدجنس با شنل قرمز پشت سرم واستاده می خواد با پنجولاش منو تیکه پاره کنه.

و اما مطلب تازه از تنور درآمده آوای سبز: خانم دکتر واعظ جوادی آملی، آیا من وکیلم؟

به سلامتی، مبارک است انشااله!

/ 14 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
روح سرگردان یک فلامینگو

سلام دوستان! به خدا شرمندمون نکنین ما لیاقتشو نداریم!والا راسیاتش فک کردیم برامون شربت درست کردن تو دریاچه اومدیم بخوریم دیدیم ددم وای! شربت شهادته!آمما این جا خوبه همه اینجان شمشاد شمال ببرمازندران یوز ایرانی شیر ایرانی و...همه سلام دارن!

eliaspahlevan

قصه بختگان (۲) ادامه: داشت ناامیدی براوغلبه می کردکه گفت :لااقل برم یه خورده آب بیارم به نوک طلاوبعضیا بدم به حال بیان تابریم دنبال کمک.خواست پروازکنددیدمثل اینکه برای خودش هم حالی نمانده. دوان دوان به سمت آب رفت.باآن همه زحمت هرچه می رفت انگاری آب فراری ترمی شد.باهرقدم سنگین وسنگین تر می شد.نمکهای مانده ازآب، اول به پاها وبعد به دستها(بازم درسته همان بالها ،اینقدرگیرندین وقت تنگه ،شایدنشه دورباره بخونم وغلط گیری کنم.همش فی البداهه وتصویر گری است ،وقت ویراستاری نمانده.)چسبیده ونمی توانست ،خودرا اززمین (حالادیگه نمی تونین گیربدین چون واقعا زمین شده .خیلی که بخایین می تونین بگین کویروبیابان.اینجاست که آقای محمددرویش خواهندگفت :ماخواستیم مهاربیابان زایی نه بیابان زایی)بلندکند. وضع عجیبی بوددریک آن پرطلاخاطرات

ژاله

آيا خبر ويرانی آرامگاه فيروزان را شنيده ای ؟

مژگان جمشیدی

عزیزم ، آدرسشو بده به سپهر ابراهیمی که بیاد سروقتش ، از شرش خلاص شیم ! تا وقتی شکارچی ها هست از هیچی نترس ، تازه از همه بدتر هر شب این آقا گرگه طبقه پایین در کمین نشسته ، خدایی از تو خواهر ، این برادر گرگ بعیده ، گره این مشکل رو فقط آقا سپهر می تونه باز کنه ،

مژگان جمشیدی

راستی این تیترت خیلی تیتره ،‌اما ارتباطش با مطلب را نفهمیدم جدا خدای تیتری گلم

ماندانا اين رد

برای مژگان جمشيدی: منظورم اين بود که خود ما هم گاهی يه کم لطفی هايی به خودمون می کنيم که باعث سخت شدن کارها برای خودمون می شه و همونطور که چهارچشمی مراقب خطاهای ديگران هستيم بايد يه گوشه چشمی هم به خودمون داشته باشيم و اشکالهای خودمون رو هم رفع کنيم. اگه الان وبلاگ نويس های سبز يه گروه برای ارتباط داشتن اين کار هماهنگی خيلی سريعتر و راحت تر و حتی امن تر انجام می شد. برای مجتبی مجديان: پس داداش بيا بریم باغ وحش ببرمت توی قفس گرگ ببينم زيست محيطی هستی يا نه؟ برای روح سرگردان يک فلامينگو: نمی دونم چرا تازگی ها کامنت دونی من روح خيز شده! از خيام تا بهار و حالا هم فلامينگوها. کم کم بايد برم تو کار جن گيری و احضار روح.

گریگوری پک

فردا شب یه فیلم از من پخش می شه خوشم نمی آد اسم همفری بوگارت رو جلوی من بیاری ناسلامتی ما...!!!!(اسم فیلم: کشتن مرغ مقلد)

یکی دیگه..

ممنون از شما.... خبر تجمع روز دوشنبه ضمیمه وبلاگ شد...

عبداللطیف عبادی

به ماندانای عزیز ممنون از لطفت .البته قریب به 30 سال است که بنده به مسائل مربوط به جغرافیا علاقمند هستم و 26 سال است که در این زمینه مطالعه می کنم و می نویسم! محیط زیست بخش کوچکی از حوزه علم گسترده جغرافیاست . قاعدتا تصور نمی کنم گهگاهی با نوشتن و پرداختن به مباحث مربوط به محیط زیست از کل به جزء برسم و در این زمینه به جمعی بپیوندم یا در کنار کسی قرار بگیرم. دیگران هم البته نیازی یا علاقه ای ندارند که فردی مثل من در کنارشان قرار بگیرد. بنده در وبلاگ تاریخ و جغرافیا برای دل خودم و بی مخاطب می نویسم و از روز اول هم بنا را بر این نهادم که کسی نوشته هایم را نمی خواند. نه روزی که ۳ نفر خواننده داشتم ناراحت شدم و نه روزی که در کمتر از ۸ ساعت ۱۲۲۱ نفر مطالبم را خواندند ذوقی کردم . با این حال اميدوارم عزیزانی که وقت می گذارند و نوشته هایم رامی خوانند در آنها نکته مفیدی را بیابند و يا لذتی ببرند