هولوکاست فلامينگوها

21734-1187431299-0-l.jpgاگه هولوکاست کلیمی ها و سوزوندن انسانها در کوره های آشویتز در زمان جنگ جهانی دوم دروغه و هیچ سندیت و قطعیتی نداره، ولی آیا می تونید بگین نسل کشی هزاران فلامینگو در دریاچه - سابق - بختگان هم که همین امروز در نقطه ای نه چندان دور افتاده همین مملکت داره اتفاق می افته و این همه عکس و گزارش ازش وجود داره هم دروغه؟

گزارش مژگان جمشیدی از نسل کشی فلامینگوهای بی دفاع به دست ما ملت از خدا بی خبر که اتفاقا فکر می کنیم محبوب ترین ملت نزد خدائیم.

کجائید آقای دری نجف آبادی؟

ماندانا

مطلب سپهر سلیمی درباره همین فاجعه

/ 17 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صدرا

بشکند روزی اگر شاخه ای از اين گل ياس.. ببخشيد کامنت اول بدون نام ارسال شد.موفق باشيد

مرتضی ميرزايی

مگه نظرها رو نمی خونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بنرم خراب شده کدش رو از تو وبلاگت ور دار جديدشو بذار شايدم وبلاگ خودتو نميبينی!

ماندانا اين رد

چشم جناب ميرزايی عوضش می کنم. يه عالمه کارهای اينجوری دارم که از امروز شروع می کنم. اين مدت گرفتار درسها بودم.

مرتضی ميرزايی

امیدوارم در امتحانهات موفق باشی میدونی!کاش فقط اون 5 نظر بود ،کاش میتونستم نظر های خصوصی که برام میذارن هم برات بنویسم اون موقع می فهمیدی حال گیری یعنی چی.البته بیشترشون بچه های دانشکده مخصوصا شهرستانیهان که سر این وبلاگ باهاشون مشکل پیدا کردم. انگلیسیها به اینجور آدمها میگن Wet blanket یعنی پتوی خیس! اول همشون ضد حالن ولی وقتی طرحی موفق شد میشن مگس دور ه شیرینی خودمون! مشکل اینجاست که این پتو های خیس خیلی زیادن تا حالا هم که کاری بهشون نداشتم ولی ... در مورد پائین اومدن سرعت هدهد هم خیالت راحت مشکلی پیش نمیاد. مثلا در مورد فید وبلاگها، در هر دقیقه فقط یک فید رفرش میشه.خودت که اینکاره ایی رفرش تنها 1 rss در دقیقه چیزی نیست! فقط اولین بار بعد از نصب که آیکونها و منوها دانلود میشن سرعت پائین اومده اون هم فقط یه کوچکولو! بابت بنر هم ممنون ، منتظر طرح های جدیدت هستم.

بهرام

ماندانا جان سلام بسيار ممنون و سپاسگذارم از اينکه به وبلاگ گروه زيست محيطی خانواده سبز سر زدی و ما رو هم خوشحال کردی . اميدورام در راهی که قدم برداشته ايی موفق و پيروز باشی. من برا اين آدرس اينترنتی شما هم تو وبلاگ لينک دادم . بازم از اون طرفا بيا. خانواده سبز متعلق به همه سبز دلان و سبز انديشان می باشد. راستی اون فیلم رو هم ندیدم ولی راضی به زحمت شما نیز نیستم. ارادتمند شما بهرام تندران

بهرام

راستی اين سايت رسمی منه http://www.BTS.somee.com خوشحال ميشم اونجا هم سری بزنی.

۳۰ مرداد عزای عمومی و اعتراض وبلاگ نويسان به قتل عام پرندگان در بختگان

جزيره موفقيت.