پرونده 86 هم بسته شد

آخرین روز ساله. فردا سال نویی شروع می شه. هیچ احساس خاصی ندارم، هرچی هست حال معمول و روزانه ام هست. می دونم که گذشت زمان به خودی خود چیزی رو عوض یا درست نمی کنه. اومدن این سال نو یا اون نورورز... نه، گذشت زمان فقط استهلاک به دنبال داره. به دعای تحویل سال بسنده کردن ساده انگاریه. بیاین امسال به هم نگیم امیدوارم سال خوبی برات باشه؛ به جاش بگیم امیدوارم سال خوبی برای خودت بسازی. اصلا بیاین هیچی به هم نگیم، فقط تصمیم بگیریم که اگه کاری از دستمون برای بقیه بر اومد انجام بدیم و باری از دوش هم برداریم. به دمی یا درمی یا قدمی یا قلمی... سال ها اینجوری خوب و فرخنده و مبارک می شن نه با شیرین کردن دهن و تعارف و قصه تعریف کردن.
خوشحالم که دیشب از آتیش پریدم. به لطف اداره برق منطقه که سرشاخه ها رو یه ماه پیش هرس کرده بود! ولی من هر شب حاضرم و دوست دارم که آتیش بازی کنم و از روش بپرم. خوشحالم که سال موفقیت آمیزی رو پشت سرگذاشته ام، موانع بزرگی رو پشت سرگذاشته ام، اونجوری که دلم می خواد کار کرده ام و توی کار پای اعتقاداتم ایستاده ام. سخت بود ولی نتیجه اش رو قبول دارم. آدم یا کاری رو انجام نمی ده یا خوب انجامش می ده. شتر سواری دولا دولا فایده نداره. در سالی که داره تموم می شه هیجان های خوب و زیادی داشتم. ولی بهترین چیزی که این سال به من داد دوستهای تازه و خیلی خوب بود. از این بابت خیلی راضی ام. دوباره درس رو شروع کردم و خداکنه که بتونم خوب بخونم و همه چیز جور بشه. دوتا فکر گنده درست و حسابی توی سرم هست که خداکنه بتونم انجامشون بدم. هرکی دوستم داره بهم روحیه بده. به خصوص دومیش اگه بشه برای ایرانمون خیلی خوبه، برای جوونهامون، برای مغزهایی که به حق از اینجا فرار می کنن و می رن.
آهای اهالی وبلاگستان، بچه های داوطلب، دوستای خوبی که بودنتون برام یه دنیا خوشبختیه؛ امیدوارم سال خوبی برای خودتون و بقیه بسازین.

ماندانا

/ 2 نظر / 20 بازدید
مرتضی میرزایی

سلام امیدوارم سال 86 رو با خوبی و خوشی پشت سر گذاشته باشی و سال 87 رو با خوشحالی شروع کنی. آرزومند آرزوهایتان مرتضی میرزایی [گل]

مرتضی میرزایی

خوش به حالت![ناراحت] البته ناشکری هم نمیکنم 7-8 ماه اول امسال واسم خیلی قشنگ بود. ولی خیلی از دوستای خوبمو از دست دادم! دوستایی که خیلی واسم عزیز بودن و میتونم بگم مفت از دستشون دادم. امید وارم همیشه تو زندگیت موفق باشی عیدت مبارک. سال خوبی واسه خودت بسازی! [گل]