قسم حضرت عباس رو بشنويم و دم خروس رو باور کنيم

شهردار تهران، جناب سردار قالیباف دیروز در جامعه مهندسان مشاور گفته اند:

برای نجات شهر به کمک نخبگان نیاز داریم

و

کاری نکنیم که آیندگان بگویند مشکلاتمان از گذشته باقی مانده است.

 سردار، اونهایی که گلوشون رو پاره کردن تا بهت بگن لویزان و سرخه حصار رو نابود نکن نخبه های این شهر بودن؛ همونهایی که بهشون انگ سیاسی بازی زدی! مگه اینکه تعریف شما از نخبه، کاسه لیسان بی فکر بی مسئولیتی باشه که غلام میز و منصب شما هستن نه حتی شما، دیگه چه برسه به بادمجان! ولی اگه منظورت نخبه های واقعی هست، چرا به حرفشون گوش نکردی؟

سردار یه چیز دیگه هم فرموده اند:

امروز جوانان ما دو نیاز اصلی مسکن و شغل دارند

که اگر ما بتوانیم به این نیاز های آن ها پاسخ دهیم ، هنرمندیم .

جناب سردار، جوانان و کودکان و پیرهای این شهر قبل از این دو نیاز، نیاز مهم دیگه ای دارن که اگه همونو ازشون نگیری خیلی هنرمندتری! بله، منظورم اکسیژنه!

حالا کی سیاسی بازی می کنه شهردار؟ اون نخبه ای که میاد با هزاردلیل و استدلال علمی می گه نابودی لویزان و سرخه حصار به معنای مرگ تهران هست، یا شما که پشت تریبون دست نخبه ها رو اینقدر می فشارید که له می شه، ولی پشت میز ریاست احکام خلاف نظر اونها رو آنچنان تند و تند امضا می کنین که فرصت فهرست کردن همه و اعتراض به اونها رو هم پیدا نمی کنن؟

ماندانا

/ 11 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مر تضي ميرزايي

ترم ۳ شروع شد و من دوباره رفتم تو حراست بمن گير دادن و کارتمو گرفتن دارم رو مخاين ريس جديده کار ميکنم فوقش تعهد ميدم که ديگه تند ننويسم فکر کنم بايد صورتی رو راه بندازم!

مجيد

سلام دوست عزيزم ... بسيار مطالعه بايد کرد تا بفهميم که چيزي نمي دانيم !؟ مهم ترين نکته در هر کاري طلب کردن و خواستن از ته دل است . باغ مهرباني من با مطلب جديد منتظر حضور شما دوست خوبه ... منتظرم نذاري . شاد باشي و پايدار

مجيد

واقعا حرف حساب همينه که شما اشاره کردين ... حيف و افسوس و هزاران بار افسوس که چرا اين آقايون با اين ملت بی دفاع اينگونه عمل می کنن مگه خودشون از اين آب و خاک نيستن که ... در پناه حق

محمدرضا

ما که نفهمیدیم وظیفه شهرداری تهران چیه؟! میدان میوه وتره بار؟منوریل؟انیمیشن؟!فوتبال؟آلودگی؟وام ازدواج؟!مشکلات جوانان؟!کل کل با دولت؟!

احمد زاده

درود برشما وبلاگی بسیار زیبا وپر محتوایی دارید که از این بابت به شما تبریک می گویم از وبلاگ وبعضی از مطالب شما کمال استفاده را بردم وبعضی از مطالب را هم سیو کردم وبعدا حتما از اون مطالب استفاده خواهم برد خوشحال خواهم شد که به وبلاگ بنده نیز که کم مرتبط با موضوع ومحتوای وبلاگ شما نیست سری بزنید واگر تمایل داشته باشید با یکدیگر تبادل لینک داشته باشیم منتظرم موفق باشید

شنگول خان

مرد خاکی

وحيد نوروزي

به نظرم آمد بسيار احساسی نوشته ايد.کمی درايت و تامل هم بد نيست!!

رضا

سلام دوست خوبم خيلی خوب می نويسی به من سر بزن

پلنگ صورتی

سلام چرا پلنگ صورتی تو گرين بلاگ ثبت نمیشه؟