پارس آنلاين، دريچه ای به دنيای ديجيتال!

به عنوان يک نويسنده شعارهای تبليغاتی من اين شعار رو بهترين شعار تبليغاتی قرن در ايران انتخاب می کنم.برای اينکه شما هم با بنده همراه و هم نظر بشين در اينجا يک کارگاه آموزشی مفت و مجانی براتون تشکيل می دم که با حرفه تبليغات هم بيشتر آشنا بشين.

شعار خوب شعاری هست که شما رو خيلی خوب به مخاطب بشناسونه،‌ سريع و مفيد و مختصر، و در اون از هرگونه اغراق و خالی بندی هم اجتناب شده باشه. اين شعار هم نمونه بسيار خوب همين نکته است. چرا؟ ... توجه شما رو به معنی واژه « دريچه » جلب می کنم. در لغت نامه دهخدا آمده : « دريچه = سوراخی که در بام خانه و ديوار جهت روشنايی نهند. روزن. روزنه...»

خوب اين سرويسی هم که پارس آنلاين داره می ده از يک سوراخ به دنيای ديجيتال هم بيشتر نيست ديگه. سوراخی که با وزيدن نخستين باد پائيزی با دوتا برگ چنار (‌ و چه بسا ۳ تا برگ نارون ) مسدود می شه. اگرنه که حداقل وب لاگ خودتو می تونستی بدون استفاده از بعضی راهها!!! ببينی! اين راه دسترسی به اينترنت که اينقدر تنگ و باريکه الحق و الانصاف همون دريچه است که در شعارشون هم بهش اشاره شده نه در و دروازه. ولی اگه من جای مديران پارس آنلاين باشم افتخار تشويق يوزرهای محترمم رو به افزايش سواد انفورماتيکشون رو هم در شعار ديگری اعلام می کنم، چون با اين روشی که درپيش گرفتن به زودی هرچی وبلاگ نويس ادبی و هنری و طنز و زندگی و عمومی و پزشکی و زيست محيطی و عارفانه و عاشقانه و غيره است تبديل به بزرگترين هکرهای دنيا می شن.

توانا بود هر که دانا بود

ماندانا

/ 8 نظر / 6 بازدید
Chiron

:)

زودیر

سلام! کتاب آدم و حوا کتاب خوبیست.( تازه شروعش کردم وتا حالا خوب بوده !)اما دوست دارم کامل آنرا نقد کنی تا بدانم نظر دیگران چیست یا بهتر بگویم دیگری !!!!!!!!!!! . کلا خیلی دوست دارم نگاه آدمها را به خلقت بررسی کنم. منتظرم .تا بعد!

هادی

خانم ماندانای عزیز. از توجه شما سپاسگزارم. انگار اینجا سوء تفاهمی پیش آمده است. من وقتی لغت پان ایرانیسم شما را خواندم فکر کردم شما باید یکی از مخالفین سرسخت احمد کسروی باشید.آخر میدانید احمد کسروی را به نا حق عضو گروه ها و گروهک هایی میدانن و به او نسبت هایی میدهند از جمله همین پان ایرانیسم. در ضمن با نظر شما راجع به سعدی مخالفم. با تشکر.....هادی

Arman

چه نگاه تيزبينی . از وبلاگت خوشم اومد. بازم ميام ؛ شما هم تشريف بياريد.

بزرگ

مگه همین پارس انلاین نیست که بلاگ ها رو فیلتر کرده ؟!

zaadmehr

سلام ممکنه يک شعار تبليغاتی هم برای کارتهای اينترنت پرشين بلاگ بگی؟ يک جوری که همه کارتهاشون زود فروش بره و اينقدر از بی پولی نق نزنن؟؟ اتفاقا کيفيت تينترنتشون عاليه! اين پيام رو با کارت اونا ميگذارم :)

سپهر دانش

سلام ماندانا - از اينكه پس از مطالعه مطلب الهه تكنولوژي ام در انجمن عمومي پرشين تاك براي آن نظر نوشتي ممنونم - خوشحال مي شوم اگر به وبلاگم سري بزني

Chiron

I'm still waiting