مناجات نامه، اما يه کم امروزی تر

خدایا، خیلی دلم می خواد بدونم چی فکر می کنی در مورد اون گروه آدمهایی که روزی چندین بار جلوت دولا و راست می شن و می گن:

- «الحمد لله رب العالمين‏» (ثنا مخصوص خداوندى است كه پرورش دهنده همه موجودات است)

- «و ما فيهن و ما بينهن و رب العرش العظيم‏»، (پروردگار هر چيزى است كه در آسمانها و زمينها و مابين آنهاست و پروردگار عرش بزرگ است)

- «سبحان ربى الاعلى و بحمده‏» (پروردگار من كه از همه كس بالاتر مى‏باشد از هر عيب و نقصى پاك و منزه است و من مشغول ستايش او هستم)

ولی بعدش بدون هیچ تامل و فکری درباره کلماتی که به زبون آورده ان، فرمان به تخریب همین موجوداتی می دن که تو رو خالقشون می دونن و به خاطر خلقشون تو رو قادر متعال می دونن و به زبون ستایشت می کنن و لابد بابت این کلماتی که برات ردیف می کنن منتظر سند منگوله دار برج های سر به فلک کشیده در بهشتت هم هستن؛ واقعا چی راجع بهشون فکر می کنی؟

من نمی دونم تو چه حسی به این گروه از مخلوقاتت داری، ولی اگه من جای تو بودم تبدیلشون می کردم به یه درخت و بعد آتیششون می زدم و به جاشون یه لوله گاز رد می کردم، یا توی پائین دست یه سد می زدم که ذره ذره توی دریاچه اش غرق بشن و نتونن فرار کنن.

الهی به حرمت آن نام که تو خوانی و به حرمت آن صفت که تو چنانی ، اگه هیچ کدوم از این کارها رو هم نمی کنی حداقل محیط زیست رو هم به اونها وامگذار!

ماندانا

/ 5 نظر / 3 بازدید
خداوند تبارک و تعالی

به ماندانای سرخ بوش : ۱-ممنون از پستی که برام نوشتی. ایشالا خودم قسمت کنم و یه روزی تلافی بنمایم ۲-رب العالمين به فارسی می شه ( خداوند هر دو جهان) پرورش دهنده گلها و هم موجودات رو از کجا آوردی؟ چون بار اول بود بی خیالش شدم و شانس آوردی که بلا ملايی سر نياوردم ۳- آدمايی که از دستشون شاکی هستی فعلا گير دادن به آويزون کردن همنوعای خودشون . خودم خواستم که يه چند روزی برن خجير و نخجير مشغول آتيش بازی بشن بلکه حواسشون از جرثقيل بازی پرت بشه. ۴-والا بلا ما هنوز اراضی و آرپارتمانهای بهشت رو تقسيم بندی نکرديم و جريان تحويل سندهای منگوله دار همش شايعه هست . تا قيامت نشه از اسناد منگوله دار خبری نيست. ۵- من خودم هم دل خوشی از اونايی که تو زمينام لوله گاز رد کردن ندارم . واگذاری محيط زيست هم دست من نبوده . ماندانا جان شاید باورت نشه ولی به قرآن تا حالا ده بار خواستم بندازم به دل این ال گوره که يه فيلمی هم راجع به لوله کشی گاز توی خجير و نخجير بسازه ولی مگه دعاهای اين پسرهء منفی باف می ذاره که ما کار خومون رو بکنيم ؟(آره همونی رو می گم که ميگه ال گور تو کار جغرافی بی سواته) ضمنا دعای فر

ماندانا اين رد

خدا جون به خودت قسم که من اون ترجمه رو از توی سايت توضيح المسائل يه مجتهدی آورده بودم! از خودم که ننوشتم! دعوام نکن که دلم نازکه زود پاره پوره می شه. البته اگه داستان پر آب چشم خجير دلی باقی گذاشته باشه.

مجتبی مجديان

فقط خدا کند که در آن دنيا بهشت دست اين افراد نيفتد که با طرفه العينی تبديل به جهنم می کنند.

الهی آمین مرسی از اين گفته های زيبايت...باز خدا رو شکر می کنم که امثال شما هستند که می فهمند و می گويند که ما می فهميم.... دستت درد نکنه... موفق باشی

ببخشيد...اون بی نام بی نام نبود...بی دقتی کردم....مرد خاکی ام...مخلص شما!