تک بعدی ها و مصرف کننده ها

اتحاد جماهیر شوروی توی هوافضا حرف اول رو اگه نمی زد حرف دوم رو می زد؛ ولی یادتونه قاشق چنگالهایی که از کشورهای تازه استقلال یافته شوروی میاوردن آستارا می فروختن و حتی کم کم به بازار تهران هم رسید؟ جنس بد، بدساخت، یقور و بدقواره، به قول مادربزرگ خدابیامرزم نه قد داشت نه قامت نه جوونی!
بنده هم دو هفته است توی کشور عزیز اتمی مون دارم دنبال چهارتا کتاب مهندسی نرم افزار و دیتابیس و شبکه می گردم که اصلا هم جز مباحث پیشرفته نیست و شدیدا برای این ترم لنگ مونده ام. خوش به حال اونهایی که همه جانبه تولیدکننده تکنولوژی هستن و هم خودشو دارن و هم کتاب و مقاله اش رو و صدالبته فرهنگشو. مثل ما کامپیوتر نمی خرن که گیم بازی کنن.

ماندانا

 

/ 4 نظر / 19 بازدید
مژگان جمشیدی

با امید به اینکه وسعت دلتان هیچ وقت رنگ غبار نبینه و همیشه گنجینه زلال محبت باشه سال جدید را به شما و خانواده محترم تبریک می گویم

محمدرضا

سلام تو این زمینه ای که دنبالشی به جز کتابای دیباگران(اونم در سطح خیلی خیلی مقدماتی)وکتابای چاپ های قدیم انستیتو ایزایران بعید می دونم به زبان فارسی چیزی پیدا بشه شرمنده برو دنبال اصلش پیشنهاد می کنم یه سر برو دانشگاه خواجه نصیر[لبخند] قضیه ی اتحاد جماهیر شوروی رشد یک جانبه یا نامتقارنه اونها همه چیز رو در ساختن سلاح می دیدند ما متاسفانه رشدی نداریم که نامتقارن هم باشه!

ماندانا این رد

برای مژگان: کجایی بابا؟ برای تو هم سال خوبی باشه. برای محمدرضا: به خدا دنبال فارسیش نیستم. همون زبون اصلی رو می خوام. ای بوک هم باشه قبوله. گیر نمیاد. دانشگاه خواجه نصیر داره؟

مهیار

کتاب ها پیدا نمی شن حتی تو سایتهایی که از شیر شبکه تا جون دیتابیس دارن نیست!!! البته سایت ها اتمی (ببخشید ایرانی) نیستن