ماهی قرمز و توری مرغی

ملت شاهکاری هستيم. اگه بخوايم با چيزی مبارزه کنيم دهنشو تيون آپ می کنيم کامل. امسال گفتن ماهی قرمز آلودگی داره و می تونه يه بيماری خطرناک رو به انسان منتقل کنه و شهرنشينان محترم يا ماهی نخرين يا اگه می خرين از آکواريومی ها بخرين که منابع سالمتر و قابل کنترلی هستن. با اجازه بزرگترها ديروز عصر توی راسته دزاشيب فقط آتش نشانی بساط ماهی و اسفند و سنجد نذاشته بود! حتی اون يارو که توری مرغی و فرقون و سرند می فروشه ماهی گذاشته بود به چه سرخی! هيچکی هم نبود بگه خرت به چند.

می دونين؟ واقعا در مبارزه حرف نداريم فقط حيف يه خورده نمی دونيم کی و کجا و با کی و چرا مبارزه کنيم. شايد هم اين نشانه يک ميل شديد به خودکشی دسته جمعی در ناخودآگاه ما تهرانی هاست که بايد جدی گرفته بشه وگرنه ممکنه بريم خدای نکرده هم روزی سه بار آب ماهی قرمز بخوريم هم بقيه درختهای لويزان رو ببريم که همين يه ذره نفسی هم که مياد و فقط شده ممد حيات و نه مفرح ذات قطع بشه.

ماندانا

آقا کسی نمی دونه چه جوری می شه ماهی قرمز توی وبلاگ آپ لود کرد و از طريق اينترنت فروخت؟

/ 3 نظر / 2 بازدید
نيما جفرودي

سلام دوست عزيز وبلاگ جالبي داري و من به شما پيشنهاد مي كنم كه در مسابقه وبلاگ نويسي وب سايت من شركت نمايي تا برنده جايزه شوي و آيا مي داني جوايز چيست؟ نفر اول:تبليغات تصويري رايگان به مدت يك ماه در تمامي صفحات سايت نفر دوم:تبليغات متني در پايين تمامي صفحات سايت نفر سوم:تبليغات متني در پايين يكي از صفحات سايتچ به من هم سر بزن پشيمان نمي شي با تشكر نيما جفرودي

Samira

مانداناجون, مثکه فقط تو جا موندی از ماهی فروختن که دست به دامن وبلاگ شدی. بابا ماهی هم داستان شده ها. ببین برای 2تا دونه ماهی فسقلی چه علمشنگه ای راه افتاده تو این مملکت. یکی بره ته و توی قضیه رو دربیاره ببینیم از کجا آب خورده! ماهی رو نمیگما, خبر و میگم:)

Samira

سلام ماندانا: تو نميدونی اين سايت جمالی فرد چه بلايی سرش اومده. کليک که ميکنم روش يه جمالی فرد ديگه رو نشون ميده. برای تو هم اينطوريه؟ من نميدونم چرا همه چی رو از تو می پرسم؟!! خوب چکار کنم؟؟‌:)