جمعه اين هفته يوز پارتی

و اما پس از برگزاری گردهمایی امروز در مقابل سازمان حفاظت از محیط زیست - به قول یکی از پلاکاردهای امروز سازمان حفاظت از چی؟ - قراره جمعه یوزپارتی برگزار بشه! ما هم که سعادت نداشتیم به گردهمایی برسیم، ولی سعی کردیم در سایر جبهه ها به فریاد گوشخراش محیط زیست ایران برسیم! اگه خدا قبول کنه و توفیقی باشه!

جمعه این هفته،‌ یعنی ۹/۶/۸۶ در موزه حیات وحش دارآباد روز یوزپلنگ ایرانی رو جشن می گیرن. برین شیرینی بخورین بازم بگین این محیط زیست چی ها همه اش غر می زنن!

پوستر روز یوزپلنگ ایرانی

ماندانا

/ 33 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شنگول خان

حالا افتخار دادی در جشنواره يوز پلنگ شرکت کنی يا باز ترسيدی چشمت بزنند ترجيح دادی در خانه بمانی من که هر چی دور و برم را نگاه کردم سرخ پوشی نديدم

ماندانا اين رد

برای شنگول خان: تا وقتی که در جهان اطرافت دنبال معنی کليشه ای کلمه ها می گردی هيچ چيزی پيدا نمی کنی! دنبال مفهوم ها باش آی کيو!

مهیار

مرسی اومدی ، مرسی بابته فراخوان ( تازه امروز دیدم) خبر برنامه قراره رو وب سایت انجمن بره.

بچه يتيم

ماندانا دوست دارم يه مقاله گيرا و محکم در مورد صنعت آش گران بنويسی بالاخره خورده داند که چه طعمی داردآش ۱۰۰۰تومانی

ماندانا اين رد

برای مهيار: همه يوزپلنگ های جهان و بچه های انجمن يه طرف،‌ ما به خاطر گل روی جنابعالی هر خبری رو روی وبلاگمون مي گذاريم قربان! برای طراحی با طبيعت: گرفتن يا ول کردنش دست من نيست متاسفانه ... برای بچه يتيم: تو هم يه مقاله بنويس در مورد کشتن بچه اردک های فلج!

شنگول خان

شب به خير مانی خانوم آی کيو ۲۵۰ ميگم اين جشنواره هم که مربوط به همه چيز ميشد غير از يوزپلنگ... فکر کنم اين دوست پائين هم منظورش آش رشته همانجا باشه

ماندانا اين رد

برای شنگول خان: تازه <فکر می کنی> منظورش آش ديروزيه؟ خسته نباشی! شما به مغزت فشار نیاورده هم عزیزی. خیلی خودتو اذیت نکن!

محمدرضا

زگیل زگیل زگیل!!!با آی کیوی زیر بیست در حد گرد وغبار لاستیک تراکتور! نمی تونه کامنت بذاره تو بلاگم و...فقط حرف می زنه این شما واین هم... ش ن گ و ل خ ا ن

مهیار

هر چند می دونم کارم از شمردن شن های کویر هم سخت تره ولی سعی می کنم این شنگول خان رو توجیه کنم!!! (این مساله اصلا به IQ ربط نداره ها) وقتی توی مملکتی زندگی می کنی که تنها زیستگاه یوزپلنگ آسیاییه و در عین حال تقریبا اکثر مردم فرق یوز و پلنگ و حتی ببر و از هم تشخیص نمی دن توقع داری توی یه جشنواره عمومی چی بگیم ؟ اگه به شعار برنامه دقت می کردی "چند ایرانی یوزپلنگ را می شناسند" یعنی ما به هدف تعیین شدمون که آشنا کردن گوش افراد به این اسمه رسیدیم! حالا هر جور می خوای قضاوت کن و هر کی/چی رو می خوای زیره سوال ببر. در ضمن راه های دیگه ای هم برای مطرح شدن وجود داره خود دانی!!!